Anna Gamma, Marija-Kristina Eggers “Skaista, iekšēji brīva un vieda: Mūsdienu sievietes garīgie uzdevumi”

Centrs cilvēka izaugsmei (CCI) “Torņakalns” aicina uz tiešsaistes 3-semināru ciklu sievietēm ”Skaista, iekšēji brīva un vieda: Mūsdienu sievietes garīgie uzdevumi”, ko vadīs Eiropā labi pazīstamā psiholoģijas doktore, līderības programmu vadītāja, Lucernas institūta Zen&Leadership institūta vadītāja, kontemplācijas skolotāja, zen meistare, personības izaugsmes trenere un grāmatu autore Anna Gamma kopā ar psiholoģi, traumu dziedināšanas caur somatiku un psihosintēzes speciālisti, un zen skolotāju Mariju-Kristinu Eggers (Maria-Christina Eggers).

1. semināra tēma:

ESMU SIEVIETE.
Ko tas nozīmē? Savas “atrašanās vietas” konstatēšana.
Sieviešu paštēls un viņas loma sabiedrībā dažu paaudžu laikā ir radikāli mainījušies. Tiesa, daudzām sievietēm trūkst piemērs vai modelis, kādai tad būt sievietei mūsdienās. Tomēr šeit ir iespēja meklēt un atrast pašai sevī daudzsološas atbildes.
Tādēļ vēlamies noskaidrot sekojošus jautājumus:
Ko man nozīmē būt sievietei, ja es ieskatos pati savā dzīvē?
Kādi piemēri ir ietekmējuši manu tapšanas par sievieti procesu?
Kādā veidā būt sievietei ietekmē manu identitāti?

2. semināra tēma:

IEVAINOTĀ SIEVIETE.
Ievainojums. Izlīgšana. Dziedināšana.
Sievietei sabiedrībā, kura joprojām ir patriarhāla, ir liels izaicinājums atrast savu vietu un iekšēju drošības sajūtu. Pašapziņa un pašpaļāvība ir vērtības, kuras nav tikušas īpaši veicinātas ne pagātnē, ne tagadnē. Dziļi ievainojumi, gan dvēseliski, gan fiziski, rodas vīriešu un sieviešu joprojām neattīstītā savienībā. Pie šīs tēmas pieder arī ievainojumi seksualitātes jomā, kā arī pieredze ar visa veida vardarbību.
Labā ziņa: ievainojumi ir sadziedējami.
Šajā daļā mēs dziedinoši pievērsīsimies pašas sev un savām attiecībām.

3. semināra tēma:

JAUNĀ SIEVIETE.
Uz kurieni?
Spēja atsaukt nākotni uz tagadni – tajā slēpjas liels spēks. Lai sāktu staigāt pa jauniem ceļiem, mēs vizualizēsim, kādas mēs vēlamies būt, kādas mēs jau esam – Jaunā Sieviete. Mēs ielūkosimies mītos, kuri zināja par sievietes būtību, mēs sev uzdāvināsim tēlus, kas ļaus mums pašām sevi ieraudzīt visā savā spēkā un krāšņumā: skaistas, iekšēji brīvas un viedas.
Šis seminārs mūsos atraisīs prieku par dzīvi, kas kā upe ieplūdīs jūrā – vedot pie cieņas pilnām attiecībām un partnerību ar pretējo dzimumu.

Norises laiks: š.g. 1.maijā, 30.maijā un 3.jūlijā, 14:00 – 18:00

Dalības maksa par visu 3-semināru ciklu: EUR 180.00 – 300.00 (pēc katras dalībnieces ieskatiem un iespējām)

Reģistrēties

Anna Gamma, Marija-Kristina Eggers


Anna gamma ir psiholoģijas doktore, līderības programmu vadītāja, Lucernas…