8-nedēļu līdzgaitniecības programma vecākiem attiecību transformācijai ar bērniem

8-nedēļu līdzgaitniecības programma vecākiem attiecību transformācijai ar saviem bērniem.

Programma notiks angļu valodā.

Pasniedzēja: Mišelina Grīna, Integrālā koučinga meistare (Micheline Green, M.Ed, PCC Integral Master Coach™), pasaules līmeņa līdzgaitnieks ar daudzu gadu pieredzi vecākiem, skolotājiem un lielu uzņēmumu vadītājiem.

Šodienas pasaules izaicinājumi un spiedieni ir daudz lielāki nekā tie, kurus piedzīvojām pagātnē. Mūsdienu bērni tiek pakļauti daudz lielākam stresam, atsvešinātībai, traumai un spiedieniem, un mūsdienu vecākiem trūkst iemaņas, lai veiksmīgi vadītu savus bērnus cauri šai nedrošību pilnajai, baisajai un haotiskajai pasaulei.
Bērnu vecākiem, skolotājiem un vispār pieaugušajiem, kuriem ir jārūpējas par bērniem, ir pašiem nepieciešama atbalsta sistēma, lai pievērstos paši sevis dziedināšanai un izaugsmei, un tādējādi spētu pilnvērtīgāk atbalstīt un vadīt sev uzticētos bērnus.

Šī programma piedāvā iespēju labāk apzināties sava bērna un paša uzvedību, saprast smadzeņu attīstības fāzes, apzināties savas bailes un apstākļus, kas mūs bloķē. Tas piedāvā iespējas iemācīties jaunas iemaņas, kuras var vingrināt un pielietot ikdienā, tādā veidā uzņemoties pilnu atbildību par attiecībām ar saviem bērniem. Caur šo pieeju attiecības ar bērnu izmainās, tiešie rezultāti skaidri parādās jūsu bērna uzvedībā.

Programmas uzbūve paredz dalībniekiem katrā no 8 tiešsaistes sesijām saņemt videomateriālu, kurā tiek apskatīts viens konkrēts ar bērna audzināšanu saistīts aspekts. Dalībnieki ir aicināti to praktizēt ikdienā turpmākās nedēļas garumā līdz nākamai tiešsaistes sesijai, kurā pasniedzēja atbild uz jautājumiem, vecāki dalās savā jauniegūtā pieredzē, tiek apskatītas un risinātas individuālas problēmas. Tam seko nākamais videomateriāls.

Programmā ietilpst lekcijas, atbalsta grupas darbības un koučings, kopā 16h.
Tā ļauj vecākiem vingrināties dziļi ieklausīties, būt vairāk klātesošiem, atturēties no padomu došanas, būt atvērtiem tam, ko nezinām, savienoties ar dziļo iekšējo gudrību sevī, uzticēties un ticēt procesam, kurš būtībā ir neredzams.

Apzinātībā balstītas audzinošas līdzgaitniecības programma ne tikai sniegs zināšanas un metodes sarežģītajā bērnu un īpaši pusaudžu audzināšanas procesā, bet arī vadīs cauri praktiskam procesam pretī harmoniskām attiecībām ar savu bērnu.

Norises laiks: no š.g. 22.septembra – 10.novembrim (8 trešdienu vakari) plkst. 18:00-20:00
Norises vieta: tiešsaistē, Zoom
Dalības maksa EUR 550.00*
Rīgas Lutera draudzes locekļiem EUR 495.00* (ieskaitot 10% atlaidi).

*Par šo summu programmā aicināti piedalīties abi vecāki no vienas ģimenes.

Dalībnieku skaits ierobežots!

Pieteikties

Mišelina Grīna


Integrālā koučinga meistars, sertificēta skolu padomdevēja. Ieguvusi…