Gongu meditācija

Gongs ir tūkstošiem gadu sens un sakrāls meditatīvs instruments, kas jau izsenis izmantots, lai dziedinātu prātu un ķermeni. Iegremdēšanās gongu dziedinošās skaņu vibrācijās palīdz sasniegt dziļu relaksāciju, atbrīvo prāta un priekšstatu kontroli pār mūsu uztveri un ļauj kļūt brīviem no nosprostojumiem fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī, ļaujoties Dievišķajai Gudrībai, harmonizācijai un iekšējai transformācijai. Gongu meditācija ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots.

Gonga skaņas virsotņu mijiedarbības pamatā ir skaņas viļņu princips; tā vibrācijas atbilst Visuma frekvencēm un rezonē ar cilvēka organisma vibrācijām, atjaunojot tās sākotnējā līdzsvarā. Gongu skaņas ārstnieciskās un harmonizējošās iedarbības rezultātā tiek atgūta veselība un labsajūta, vairojas prieks un enerģija, tiek atmodinātas iekšējās rezerves un radošums, stiprināta imūnsistēma un veicināta organisma pašatveseļošanās.

Linda Straume ir Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, tulkotāja, lektore kultūrvēstures un kultūru saskarsmes jomā. Linda ir Latvijas Sv.Jēkaba ceļa asociācijas (Camino Latvia) locekle, vairāk nekā 20 gadus vada svētceļojumus un tematiskus retrītus.  Lindai ir daudzu gadu meditācijas pieredze. Gongu spēli apguvusi pie gongu lielmeistara Dona Konro (Don Conreaux , ASV), Alicijas un Ričarda Eiliakas (Lietuva), meistarklasēs Vācijā. Vada gongu meditācijas un peldes gongu skaņās, ir skaņu grupas „Gongamus” dalībniece.

Lai ķermenis varētu pilnīgi atslābināties, gongu meditācija parasti notiek guļus. Līdzi ņemt paklājiņu uz kā gulēt, pledu ar ko apsegties, nelielu spilventiņu pagalvim. Ja ir kādi veselības ierobežojumi, meditācijas laikā iespējams atrasties sēdus pozīcijā.
Nodarbības paredzētas cilvēkiem ar un bez priekšzināšanām.

Norises datumi 2022.gada rudenī:
* 15.septembrī
* 6. oktobrī
* 20. oktobrī
* 3. novembrī
* 17. novembrī
* 15. decembrī
plkst.18:30-20:30 Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns, Rīgā, Torņakalna ielā 5

Dalības maksa vienā nodarbībā vienam dalībniekam: EUR 22.00
Rīgas Lutera draudzes locekļiem: EUR 20.00

Reģistrēties

Linda Straume


Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, tulkotāja, lektore. Gongu…