Ievads Eneagrammā

3 praktisku nodarbību cikls IEPAZĪSTI SAVU DZIĻUMU UNIKALITĀTI (Ievads Eneagrammā) pasniedzējas Rainas Lokas vadībā.

KAD: š.g. 4.-6.oktobrī plkst. 18:00 – 21:00 CCI Torņakalns Zoom

Šis nodarbību cikls ir domāts Tev, ja tieši šobrīd esi apjautis vai arī kādu laiku jau apzinies, ka esi kas daudz vairāk kā pierastie priekšstati par sevi. Ja esi nonācis krustcelēs un meklējumos, lai iepazītu savus dziļumus un satiktu to, kas slēpjas aiz ierastās personības, pieņēmumiem un tēliem, pie kuriem  gan Tu pats, gan apkārtējā sabiedrība ir tik ļoti pieradusi. Kaut kas Tevī, iespējams, zina, ka katrā cilvēkā ir apslēpta kāda dievišķa dzirksts, kas vēlas tikt atklāta.

Šajā seminārā iepazīsieties ar senu karti, kas plašāk zināma kā Eneagramma.
Iepazīšanās ar šo seno karti jums palīdzēs uzzināt virzienu ceļā uz saviem dziļumiem. Tā dos iespēju atklāt un risināt jautājumus, kuri, iespējams, jau sen jums nedod mieru. Tā sniegs drosmi pieņemt un atklāt sevi daudz dziļākā līmenī – sava rakstura dabu un rīcību. Palīdzēs saprast un atklāt citu cilvēku musturus un pamodinās līdzjūtību tos pieņemt. Šāda sapratne ļoti palīdz un rada telpu izaugsmei, sevis dažādu daļu atklāšanai, pieņemšanai un pilnveidošanai. Eneagramma ir apzinātības veidošanas instruments, kas palīdz kļūt viengabalainam.

Nodarbību laikā gūsim ieskatu Eneagrammas principos un iepazīsimies ar to, kā šī karte darbojas. Katram būs iespēja sajust sevī unikālo rezonansi, kas ir sastopama katrā no deviņiem Eneagrammas tipiem. Uzzināsiet vairāk par trīs enerģijas centriem mūsos. Seminārā iepazīsimies ar sevis izzināšanas praksēm, vingrinājumiem un tehnikām, ar kurām darbosimies gan individuāli, gan pāros, gan grupā.

Lai dalība šajā kursā būtu patiešām produktīva, visiem dalībniekiem pirms nodarbību cikla nepieciešams noteikt savu Eneagrammas tipu. To var izdarīt vai nu aizpildot Eneagrammas tipa noteikšanas testu (par maksu) vai aizpildot pievienoto anketu* (bezmaksas), lai gūtu pirmo priekšstatu par savu iespējamo Eneagrammas tipu.

Maksas testa links: https://integrative.ieq9.com/Buy/en/Standard/default/
Anketas links: https://drive.google.com/file/d/1-BpBi97A0WCkCqBNDzjC1BfLLCmmF4bI/view?usp=sharing

*Anketas izmantošana paredzēta tikai šī Eneagrammas kursa vajadzībām un tās tālāka izplatīšana nav atļauta.

Par pasniedzēju:
Raina Loka jau vairāk kā desmit gadus pēta šo karti, izmanto to ceļā uz saviem dziļumiem un ir uzkrājusi vērā ņemamu pieredzi. Raina ir meditācijas skolotāja (Jura Rubeņa vadītā Kontemplācijas skola Via Integralis) un šī prakse viņai dod iespēju un pieredzi ieskatīties šajā kartē no veseluma un dziļumu perspektīvas. Rainas skolotājs Russ Hudson, kas ir Eneagrammas Institūta direktors, jau vairāk kā desmit gadus ir ievadījis viņu Enneagrammas dzīlēs un atklājis tos dziļumus, kas slēpjas aiz personības tipiem un plīvura, zem kura bieži esam paslēpuši savu patieso Es.
Šobrīd Raina ir programmas The Shift Network platformā “Apzināta Dzīve” (Conscious Living) viena no koučiem, kas pavada un ir līdzgaitniece grupai, kuras dalībnieki ir no 3 kontinentiem un 17 valstīm. Šo programmu vada  labākie šobrīd pieejamie Enegrammas skolotāji – Russ Hudson un Jessica Dibb.
Raina Loka ir mācījusies un sertificējusies arī pie Ginger Lapid-Bogda, kas ir Eneagrammas Biznesa pamatlicēja, un vadu komandas seminārus uzņēmumos dažādās valstīs.
Rainai ir daudzu gadu pieredze uzņēmuma vadībā un darbā kā Integrālam koučam (New Ventures West), kas ir devusi spēju sadzirdēt un sajust katra cilvēka un grupas iespējamo potenciālu un pavadīt šajā izaugsmes ceļā.
Šobrīd savu uzkrāto pieredzi Raina izmanto individuālās konsultācijās, līdzgaitniecībā cilvēkiem, kas vēlas savā dzīvē ko mainīt, kā arī grupu darbā tiešsaistes vidē un klātienē Latvijā, Lietuvā, Holandē, Dānijā, Polijā, Ukrainā, Lielbritānijā un ASV.
Raina ir  atbalsta punkts un līdzgaitniece. Tomēr ceļš ir jāiet katram pašam.

Dalības maksa par visu 3-nodarbību ciklu (kopā 9h): Eur 95.00
Rīgas Lutera draudzes locekļiem: Eur 85.50 (ieskaitot 10% atlaidi).

!!! PIESAKOTIES UN VEICOT APMAKSU LĪDZ 20.SEPTEMBRIM – Eur 75

Pieteikties

Raina Loka


Integrālās attīstības koučs, sertificēta personības tipoloģijas…