Marija Ābeltiņa: Izdegšana darbā, mājās vai skolā

11. martā, no 18:00-20:00, CCI Torņakalns telpās, Torņakalna iela 5.

“Par izdegšanu mēs visbiežāk domājam darba kontekstā. Bet vai mēs varam izdegt mācībās? Vai var būt izdegšana var mūs piemeklēt ģimenes dzīvē?

Kā atšķiras šīs dažādās izdegšanas un kas tām ir kopīgs? Kādas ir pazīmes, riska faktori un sekas? Kā sevi pasargāt no izdegšanas jebkurā dzīves jomā un ko darīt, ja tomēr tā ir piezagusies?

Uz šiem un citiem jautājumiem centīšos piedāvāt pierādījumos balstītas atbildes un visās apskatāmās tēmās likt uzsvaru uz to praktiskajiem aspektiem, ilustrējot teorētiskās atziņas ar konkrētiem piemēriem.”

Semināru vadīs  apmācību vadītāja, klīniskā psiholoģe un pārraudze, Kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas speciāliste un supervīzore Marija Ābeltiņa.

Marija Ābeltiņa ir absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot maģistra grādu psiholoģijā. Šobrīd turpina izglītību doktorantūrā, pētot profesionālas izdegšanas fenomenu. No 2013.gada ir sertificēta kognitīvi biheiviorālais psihoterapijas speciāliste (CBT) un no 2019.gada arī supervīzore. 2020.gadā kļuva par Shēmu terapijas speciālisti.
Vairāk kā 15 gadus darbojas, vadot un organizējot dažādas pašattīstības un pašizpētes nodarbības, ir autore dažādiem psiholoģiskās izaugsmes treniņiem un apmācību kursiem privātiem un valsts uzņēmumiem.
Grāmatas “Profesionālā izdegšana” autore.

Dalības maksa: Eur 25.00

Rīgas Lutera draudzes locekļiem: Eur 22,50 (ieskaitot 10% atlaidi)

Reģistrēties

Marija Ābeltiņa


Apmācību vadītāja, klīniskā psiholoģe un pārraudze, Kognitīvi…