Pasniedzējs

Marija Ābeltiņa

Marija Ābeltiņa ir apmācību vadītāja, klīniskā psiholoģe un pārraudze, Kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas speciāliste un supervizore.
Absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot maģistra grādu psiholoģijā. Šobrīd turpina izglītību doktorantūrā, pētot profesionālas izdegšanas fenomenu. No 2013.gada ir sertificēta kognitīvi biheiviorālais psihoterapijas speciāliste (CBT) un no 2019.gada arī supervīzore. 2020.gadā kļuva par Shēmu terapijas speciālisti.

Marija Ābeltiņa strādā privātpraksē, palīdzot cilvēkiem ar psiholoģiskās konsultēšanas un psihoterapijas metodēm, kā arī vada apmācības psihiskās veselības stiprināšanai. Individuālās konsultācijās piedāvā metodes, kas palīdz tikt galā ar stresu, profesionālo izdegšanu, bailēm runāt publiski, neatbilstošu pašvērtējumu, kautrīgumu, depresiju, trauksmes traucējumiem, bezmiegu, kā arī sakārtot attiecības mājās, mācību un darba vidē.

Vairāk kā 15 gadus darbojas, vadot un organizējot dažādas pašattīstības un pašizpētes nodarbības, ir autore dažādiem psiholoģiskās izaugsmes treniņiem un apmācību kursiem privātiem un valsts uzņēmumiem.

Organizācijās vada treniņus un autorkursus, kas palīdz mazināt profesionālās izdegšanas riskus, vairot labbūtību (wellbeing), pārvarēt krīzes un kļūt efektīvākiem komunikācijā ar klientiem, t.sk. konflikta situācijās. Līdz ar pandēmijas iestāšanos ir novadīti vismaz 20 vebināri par profesionālās izdegšanas un stresa pārvaldes jautājumiem gan privāto uzņēmumu, gan valsts un nevalstisko organizāciju darbiniekiem un vadītājiem.