Atbalsts pēc šķiršanās

“Atbalsts pēc šķiršanās” ir plānots kā izglītojošs un praktisks četru nodarbību cikls, kas notiks sistēmiskās ģimenes psihoterapijas speciālistes Nansijas Lībietes vadībā:

24. novembrī, 
1.decembrī,
8.decembrī
15.decembrī
 
plkst. 19:00-21:30 Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns, Torņakalna ielā 5, Rīgā.
 

Seminārs paredzēts ikvienam, kurš ir piedzīvojis vai pašlaik piedzīvo partnerattiecību šķiršanos, vai arī ir nonācis partnerattiecību grūtībās.

Par gaidāmo semināru Nansija Lībiete saka: “Dzīvē mēdz būt gan satikšanās, gan šķiršanās.
Saskaņā ar dažādiem pētījumiem, šķiršanās pieredze ir viena no smagākajām cilvēka dzīvē. Šķiroties mēs piedzīvojam sāpes un izmisumu, jūtamies bezcerīgi un satriekti, dusmīgi un ievainoti, tomēr šo pieredzi varam izmantot, lai iepazītu sevi.  Nonākt pie dzīves būtiskākajām lietām ļauj liela mīlestība un lielas sāpes. Kāpēc? Ne vienu, ne otru mēs nevaram kontrolēt, tās mūs vienkārši nes. Un, lai arī nav divu vienādu šķiršanos, tomēr var runāt par daudzām kopīgām iezīmēm, kas raksturo ikvienu šķiršanos. Kā iet šo ceļu un šķiršanās radītās ciešanas padarīt jēgpilnas – par to seminārā.”

Šī nodarbību cikla pamatā ir pieņēmums, ka, piedzīvojot un pieņemot šķiršanās izraisītās sajūtas, ir iespējams emocionāli atgūties un iegūt dzīvei jaunu jēgu. Pirmās trīs nodarbības ir vērstas uz labāku situācijas izpratni, lai dalībnieki varētu aplūkot savu situāciju ģimenes sistēmas un dzīves cikla kontekstā, kā arī mācīties no pagātnes pieredzes, t.sk., kā piedzīvotās šķiršanās sāpes un izmisumu izmantot sevis izzināšanai, savukārt pēdējās nodarbības pamatā ir pāreja no cietušā perspektīvas uz lielāku pašpaļāvību, pašapziņu un pašvērtību jeb ir vērsta uz to, kā normalizēt savu emocionālo stāvokli un atkal dzīvei piešķirt jēgu.

Semināra nodarbību tēmas:
– Šķiršanās. Zaudējums.
– Kāpēc? Jeb Es un mans komplekts.
– Konflikti. Dusmas un aizvainojumi.
– Vienatne – laiks labākai sevis iepazīšanai un pieņemšanai.

Semināru raksturo droša un atbalstoša vide, kas rada augsni pozitīvām pārmaiņām. Pēc katras nodarbības dalībniekiem tiek piedāvāti arī praktiski mājās veicami uzdevumi.
Seminārs plānots nelielai dalībnieku grupai.

Dalības maksa: EUR 110.00

Rīgas Lutera draudzes locekļiem: EUR 99 (ieskaitot 10% atlaidi)
Pieteikties

Nansija Lībiete


Sistēmiskā ģimenes psihoterapijas speciāliste. Pasniedzēja. Vada seminārus…