Sieviešu aplis

19.aprīlī no 18:00-21:00.

Sieviešu aplī enerģija plūst no katras apļa dalībnieces. Tā griežās, vibrē, vairojās un atgriežās atpakaļ  daudzkārt pavairojusies, kā dziedināšanas un mīlestības dāvana!

“Sievietēm ir jāsēž aplī. Ne tādēļ, ka mums vienmēr būtu nepieciešama dziedināšana, bet tādēļ, ka mums nepieciešams piepildījums. Sievietēm jātiecas dziļumā. Sēdēšana aplī baro sievietes dvēseli.

 Sieviešu aplis, iespējams, ir viens no spēcīgākajiem rīkiem, kāds ir dots cilvēcei . 

Ja jums jau ir savs Sieviešu aplis – sildiet to. Ja nav – meklējiet. Ja atrodat – mīliet un godājiet kā svētu. 

Iegrimstiet tajā, ļaujieties tam, iemīlieties tajā. 

Atkailinieties, ļaujiet sevi ieraudzīt, ļaujiet sevi sajust un apskaut. 

Atlaidiet kamolu kaklā un ļaujiet asarām plūst. Ļaujiet vaļu naidam un ielaidiet tā vietā maigumu un mīlestību. 

Tas jūs izmainīs. Tas aizskars katru jūsu mazāko šūnu daļiņu – ja vien jūs ļausiet… 

Lūdzu, lūdzu, ļaujiet.”

Ar šiem Jeanette LeBlanc vārdiem aicinu jūs piedalīties sieviešu aplī. Kopīgi pavadot vakaru, veidosim maksimāli iespējamu drošu vidi, kurā atbrīvoties, atslābināties caur ķermeņa praksēm un  kustībām, caur balsi un sarunām, kā arī ļausim sev ienirt dziļāk sevī caur meditāciju.

Aicinu kopīgi radīt apli, sastapt sevi, atcerēties sevi vai iepazīt no jauna, un kopīgi liecināt  par esības unikālo dažādību, kas izpaužās caur katru no mums visām!

Dalībniecēm ir nepieciešams ērts un piemērots  apģērbs aktīvām kustībām, zieds vai ziedi- ziedu mandalas veidošanai.

Sieviešu apli notiks reizi mēnesī Agneses vadībā.

Vadītāja Agnese Gintnere

Iepazīstinot ar sevi, Agnese saka: “Mana pamatizglītība saistīta ar medicīnu, esmu zobārste. Esmu Geštalta psihoterapijas konsultante un turpinu apmācības psihoterapeita kvalifikācijai ar specializāciju ķermeņa terapijā. Esmu akreditēta Lasāla Kontemplācijas skolas Via Integralis kontemplācijas skolotāja.
Mani interesē pats dzīves process, mācos ienirt esības dziļumos, iemiesot apzināto un atbrīvot savu ķermeni. Tiecos kļūt patiesāka, atvērtāka, autentiskāka un mīlošāka.”

Centrs cilvēka izaugsmei Torņakalns ir sociālais uzņēmums, kura darbības mērķis ir uzlabot cilvēku, kas nokļuvuši dažādās dzīves krīzes situācijās (garīgas, fiziskas, materiālas, ģimenes u.c.), prasmes un zināšanas šo krīzes situāciju un citu problēmjautājumu risināšanā, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegt dažāda veida citu atbalstu, lai ilgtermiņā uzlabotu šo cilvēku dzīves kvalitāti.
Piedaloties šajās nodarbībās, Jūs palīdzat krīzē nonākušiem cilvēkiem saņemt palīdzību bez maksas.

Dalības maksa: Eur 35.00

Rīgas Lutera draudzes locekļiem: Eur 31,50 (ieskaitot 10% atlaidi)

Pieteikties

Agnese Gintnere


Zobārste. Geštalta psihoterapijas konsultante, turpina apmācības…