Līdzgaitniecības programma vecākiem attiecību transformācijai ar saviem bērniem

7-nedēļu līdzgaitniecības programma vecākiem attiecību transformācijai ar saviem bērniem (Conscious and Connected Parenting Process) – kā no kontrolējoša, neiecietīga un nepārliecināta vecāka kļūt par uzticības pilnu, pacietīgu un klātesošu.

Programmas norises laiks 2022.gada rudenī:
1.sesija: 4.oktobrī
2.sesija: 11.oktobrī
3.sesija: 18.oktobrī
4.sesija: 25.oktobrī
5.sesija: 1.novembrī
6.sesija: 8.novembrī
7.sesija: 15.novembrī

Laiks: 18:00-20:00
Norises vieta: tiešsaistē, Zoom

Mūsdienās vecāki bieži jūt, ka viņi netiek galā ar savu bērnu audzināšanu un sagatavošanu dzīvei. Bērni tiek pakļauti daudz lielākam stresam, atsvešinātībai, traumām un spiedieniem, un vecākiem trūkst iemaņas, lai veiksmīgi vadītu savus bērnus cauri dzīves izaicinājumiem.
Lai pieaugušais spētu pilnvērtīgi atbalstīt un vadīt savus bērnus, viņam pašam ir nepieciešams dziedināt sevi un turpināt attīstīties.

Šī programma piedāvā iespēju labāk apzināties sava bērna un paša uzvedību, saprast smadzeņu attīstības fāzes, apzināties savas bailes un apstākļus, kas mūs bloķē. Tas piedāvā iespējas iemācīties jaunas iemaņas, kuras var vingrināt un pielietot ikdienā saskarsmē ar savu bērnu.

Programmas uzbūve paredz 7 tiešsaistes sesijas, kurās katrā tiek apskatīts viens konkrēts bērnu audzināšanas aspekts. Pēc sesijas dalībnieki saņem sesijas ierakstu un mājas darbu, kuru dalībnieki ir aicināti praktizēt ikdienā turpmākās nedēļas garumā līdz nākamai tiešsaistes sesijai, kurā pasniedzēja atbild uz jautājumiem, vecāki dalās savā jauniegūtā pieredzē, tiek apskatītas un risinātas individuālas problēmas un tiek apskatīts nākamais bērnu audzināšanas aspekts.
Programmā ietilpst lekcijas (jautājumi&atbildes), koučings un atbalsta grupas darbības, kopā 14h.

Programma domāta visu vecumu bērnu – no mazuļiem līdz pusaudžiem – vecākiem, kuri meklē ceļus, kā veidot tuvas un cieņpilnas attiecības ar saviem bērniem.

Jūsu ieguvumi, piedaloties šajā programmā:

*uzzināsiet vadošos smadzeņu principus un smadzeņu stāvokļus, lai labāk izprastu,
kā un kāpēc jūs un jūsu bērns reaģējat tā, kā jūs to darāt;
*iemācīsieties, kā nevis reaģēt, bet tieši atbildēt uz jūsu bērna frustrējošo un sarežģīto uzvedību;
*iemācīsieties būt noteikts un novilkt robežas jūsu bērna izaicinošai uzvedībai;
*uzzināsiet, kā attīstīt un vairot jūsu bērna vēlmi sadarboties un cieņas izjūtu;
*uzzināsiet, kā atbalstīt bērna brīvas gribas attīstību, dodot viņam iespējas, vienlaikus saglabājot veselīgas, uz sadarbību vērstas attiecības;
*iemācīsieties būt klātesošs sava bērna vissarežģītāko emociju laikā, lai viņš spētu iepazīt savu emociju spēku un gūtu iemaņas tās regulēt;
*iemācīsieties dziļāk savienoties ar savu bērnu, turot to vispozitīvākajā gaismā, lai arī viņš spētu saskatīt sevī mītošo spēku un potenciālu;
*iemācīsieties būt klātesošs un vieds līdzgaitnieks jūsu bērna nākotnes izaugsmes izaicinājumos.

Pasniedzēja: Mišelina Grīna, Integrālā koučinga meistars (Micheline Green, M.Ed, PCC Integral Master Coach™), pasaules līmeņa līdzgaitnieks ar daudzu gadu pieredzi darbā ar vecākiem, skolotājiem un lielu uzņēmumu vadītājiem.

Programma notiks angļu valodā.

Dalības maksa EUR 395.00*

*Par šo summu programmā aicināti  piedalīties abi vecāki no vienas ģimenes.

Dalībnieku skaits grupā – 12.

Pieteikties

Mišelina Grīna (ASV)


Integrālā koučinga meistars, sertificēta skolu padomdevēja. Ieguvusi…