Sapņu analīzes grupa

Atsaucoties interesei par sapņu analīzi un Junga analītisko psiholoģiju kopumā, piedāvājam tikšanos nelielā grupā Individuālais un kolektīvais no Junga analītiskās psiholoģijas perspektīvas”.

4 nodarbību cikla norises datumi 2022.gada rudenī:

* 29.septembris
* 13.oktobris
* 27.oktobris
* 10.novembris

plkst.18:00-20:00 Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns, Torņakalna ielā 5, Rīgā

Analītiskajā psiholoģijā tiek uzskatīts, ka sapņi ir viens no veidiem, kā bezapziņa kontaktē ar apziņu. Bezapziņai piemīt spēja radīt tēlus un izmantot tos simbolos, ar kuru palīdzību tā nodod informāciju apziņai, kompensējot Ego vienpusīgumu.

Sapņu vēstījumam ir saistība ar cilvēka aktuālo dzīves brīdi visa individuācijas procesa kontekstā, tie var būt saistīti arī ar ģimenē, dzimtā un tautā piedzīvoto, uzjundot visnotaļ dziļus kolektīvās psihes slāņus, kur mājo mūsu allaž dzīvā aizmūžu gudrība – arhetipi. Sapņi mums palīdz to ieraudzīt, savukārt sapņu analīze – izgaismot ceļu dziedināšanas, vienotības un veseluma piedzīvošanas virzienā, lūkojot pēc dziļā un bagātību pilnā bezapziņas satura savienošanas ar ikdienas dzīvi.

Līdzīgi kā iepriekšējās grupās caur īsu teorētisku ieskatu un praktisku dalībnieku sapņu analīzi dosimies nelielā ceļojumā, iepazīstoties ar dažādiem kompleksiem un arhetipiem. Šoreiz mūsu ceļabiedri būs arī tautu pasakas – kolektīvās bezapziņas materiāla esence, kas dos iespēju palūkoties uz sapņiem no mitoloģijas perspektīvas.

Laipni aicināti visi, kurus interesē Junga analītiskā psiholoģija un iespējas citādā veidā paraudzīties uz sapņiem drošā un atbalstošā vidē. Jautājumus par semināru norisi lūdzu rakstīt – guna.berga@gmail.com

Iespēju robežās vēlams piedalīties visās tikšanās reizēs, jo cikls ir plānots kā viens veselums.

DALĪBAS MAKSA
Dalības maksa vienam dalībniekam visā 4 nodarbību ciklā (8h): EUR 65.00

Rīgas Lutera draudzes locekļiem – EUR 60.00
BRĪVU VIETU NAV

Guna Berga


Ārste, klīniskā psiholoģe, psihoterapeite, Junga psihoanalītiķe.