Sapņu analīzes grupa 2023.gada pavasarī

Turpinām Sapņu analīzes grupas darbību arī 2023. gada pavasarī Junga analītiķes Gunas Bergas vadībā. Arī šajā ciklā mēs turpināsim veltīt uzmanību tautu pasakām kā brīnišķīgam instrumentam un dziedinošam potenciālam, kas dod iespēju seno mitoloģisko materiālu izprast mūsdienīgā redzējumā, kā arī piedzīvot to caur savu sapņu tēliem, motīviem un  transformācijām, ar ko mūsu pašu dzīve šobrīd ir saistīta. Dažādu tautu pasakas, kopš senseniem laikiem radušās un transformējušās, savā ziņā ir kā visas cilvēces sapņi. No analītiskās perspektīvas raugoties, tās savā dziļākajā būtībā ir mūsu kolektīvās bezapziņas materiāla projekciju esence. Savukārt mūsu katra sapņi mēdz būt kā brīnumpasakas vai pavisam nelielas to daļas – ar tām raksturīgo dinamiku un motīviem – reizēm piedzīvoti ar senu, reizēm pavisam mūsdienīgu tēlu palīdzību.Šajā ciklā piedāvāsim ieskatīties ne tikai mūsu psihes neapzinātajos laukos, bet arī uz dažādajiem skatu punktiem, no kuriem uz to raugāmies. Tātad par tipoloģiju no Junga analītiskās perspektīvas (kā pasauli piedzīvo intravertie, ekstravertie, domātāji, intuitīvie, sajūtu vai jūtu tipa cilvēki).

Nodarbību norises datumi 2023.gada pavasarī:
– 16. februāris
– 23. marts
– 13. aprīlis
– 18. maijs

plkst.18:00-20:00 Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns, Torņakalna ielā 5, Rīgā

Ja nav iespējas apmeklēt visu 4 nodarbību ciklu, ir iespējams apmeklēt atsevišķas nodarbības!

Laipni aicināti visi, kurus interesē Junga analītiskā psiholoģija un iespējas citādā veidā paraudzīties uz sapņiem drošā un atbalstošā vidē.
Īpašas priekšzināšanas nav nepieciešamas, jaunus teorētiskos jautājumus aplūkojot, vienmēr atgriežamies pie jau iepazītā.
Jautājumus par semināru norisi lūdzu rakstīt – guna.berga@gmail.com

DALĪBAS MAKSA
Dalības maksa vienam dalībniekam vienā nodarbībā: Eur 20.00, par visām 4 nodarbībām: Eur 72.00

Rīgas Lutera draudzes locekļiem 10% atlaide.

Pieteikties

Guna Berga


Ārste, klīniskā psiholoģe, psihoterapeite, Junga psihoanalītiķe.