Tējas mandalas rituāls “Apzinātība augu klātbūtnē”

Tējas mandalas rituāls “Apzinātība augu klātbūtnē” – notiks 2023.gada 3.novembrī 18.00-20.30 Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns, Torņakalna ielā 5, Rīgā.

Daba ir droša telpa, lai satiktu sevī Dievu. Process aicina apstāties un dziļi ieklausīties, kas būtisks ir Tev, jāsadzird par sevi, savu dzīves uztveri un pēc kā patiesi ilgojies.

Tikšanās laikā tuvāk iepazīsi 12 augus, to dziedinošās īpašības un stāstus, ko katrs augs atklāj tieši Tev. Veidojot tējas mandalu, tiksi pie savas nodoma tējas. Savu tēju ņemsi līdz uz mājām. Vēlāk, to dzerot, tēja kalpos kā atgādinājums, kā atbalsts, lai nodoms īstenotos.

Process iekļauj:
*meditāciju,
*sava nodoma formulēšanu,
*augu izvēli, balstoties uz visām maņām,
*augu izgaismoto sajūtu piefiksēšanu un pārrunāšanu,
*tējas mandalas veidošanu,
*tējas dzeršanas rituālu.

Procesu vada @augusajuta radītāja Evita Lūkina. Evita iet savu apzinātības ceļu 10 gadu garumā un dalās ar savu uzkrāto pieredzi un zināšanām, esot pavadone cilvēkiem izaugsmes ceļā. Tējas mandalas rituāls atnācis kā kopsaucējs pašas ietajam dziedināšanas ceļam: augu zinības, mandalu terapija, ķermeņa apzinātība. Tējas mandalas rituālu redz kā instrumentu, lai nonāktu saskarsmē ar savām patiesajām sajūtām. Tikai zinot, ko jūti, vari uzņemties atbildību par savu dzīvi un sākt veidot to, saskaņā ar savām vērtībām.

Evita Lūkina sevi pilnveidojusi:
*augu zinībās, iegūts Stonbridžas koledžas sertifikāts – Master Herbalist un ikdienas darbā eko-tēju saimniecībā www.ozolini.lv,
*apgūta ķermeņa psiholoģija I-Dejas mājā,
*meditācija un Dvēseles mākslas kursi Elijas namā un Stacijā,
*būtiski izaugsmes veicinātāji ir bijuši arī mandalu terapija, stihiju deja, dabiskā balss atbrīvošanas terapija un ilgstoša būšana dabā.

Dalībnieku skaits grupā: 12
Dalības maksa: 45 EUR (cenā iekļauti visi nodarbībai vajadzīgie materiāli);

Rīgas Lutera draudzes locekļiem 40.50 EUR (ieskaitot 10% atlaidi).
Pieteikties