Gongu nakts

Gongu nakts notiks š.g. 23. – 24. februārī, plkst. 22.30 – 07.30 Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns, Rīgā, Torņakalna ielā 5.
Aicinām pavadīt pilnu nakts atpūtas ciklu relaksējošo, harmonizējošo, dziedinošo un transformējošo gongu skaņu un vibrācijas pavadībā.

Gongs ir sens meditatīvs instruments, kas gadu tūkstošiem izmantots, lai dziedinātu un harmonizētu ķermeni un garu, atjaunotu iekšēju vienotību un veselumu un vadītu cilvēku pretim savas dziļākās būtības apjausmai. Gonga skaņu viļņi aizsniedz katru organisma šūnu, palīdzot tai nonākt sākotnējā līdzsvarā – harmonizējas abas smadzeņu puslodes, stabilizējas nervu sistēma, aktivizējas jūtu centri, tiek aizsniegtas organisma iekšējās rezerves un veicināti atjaunošanās procesi visos līmeņos.

Kas sagaidāms gongu naktī

Gongu nakts iesākas ar dinamisku gongu un citu vibroakustisko instrumentu skaņu ceļojumu aptuveni stundas garumā, kas aizsniedz visus cilvēka enerģētiskos centrus, palīdz atlaist prāta un priekšstatu kontroli un atbrīvoties no nosprostojumiem fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī un vedina uz satikšanos ar Dievišķo realitāti un nodomu sevī. Gongu intensitāte vairākkārt plūstoši mainās, ļaujot piedzīvot daudzpusīgu transformējošu apziņas ceļojumu.

Pakāpeniski gongu skaņas klusinās un, paliekot vienmērīgā līmenī visas nakts garumā, ieved cilvēku dziļa miera un atpūtas stāvoklī, kur notiek pašatjaunošanās procesi.

Gongu nakts noslēdzas ar pakāpenisku atgriešanos ‘šeit un tagad’ realitātē, tasi tējas, iespēju dalīties par piedzīvoto un uzdot jautājumus.

Gongu nakts skaņu ceļojuma laikā skanēs gongi, dziedošie trauki, koši zvani, galda stabules, zvongo, ocean drum bungas, didžeridū, okarina, indiāņu flauta, ķīniešu ūdens bļoda, fujara, vargāni u.c. instrumenti.

Lai ķermenis varētu pilnīgi atslābināties un baudīt atpūtu nakts garumā, lūgums parūpēties par savām ērtībām – mīkstu paklāju vai matracīti, segu, spilventiņu, ērtu apģērbu, ūdens pudeli.

Pasākuma vadītāji:

Gongu nakti vadīs gongu meistare, gongu meditācijas skolotāja Linda Straume
Linda ir Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, tulkotāja, lektore kultūru saskarsmes jomā, vada tematiskus retrītus un svētceļojumus, viņai ir daudzu gadu meditācijas pieredze.

Gongu naktī piedalīsies gongu meistari Judīte un Gintaras Zapolski
Judīte ir starptautiski sertificēta kundalīni jogas un meditācijas skolotāja. Gintaras vada skaņu meditācijas ar etno un pašradītiem instrumentiem.

Dalības maksa:

Dalības maksa vienam dalībniekam: EUR 75 ( Lutera draudzes locekļiem 10% atlaide- EUR 67,50)
Reģistrēties

Linda Straume


Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, tulkotāja, lektore. Gongu…