Kapelānes un sērošanas speciālistes Daces Zušmanes konsultācijas

No 14.novembra Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns piedāvājam kapelānes un sērošanas speciālistes Daces Zušmanes individuālas maksas konsultācijas.

Dace Zušmane ir dzimusi Latvijā un beigusi Latvijas Universitātes Teoloģojas fakultāti. Pirms divdesmit gadiem pārcēlās uz dzīvi ASV, kur tika ordinēta par mācītāju LELBĀL. Viņa ir arī profesionāla kapelāne ar izglītību, kvalifikācijām un daudzpusīgu kalpošanas pieredzi ASV.

Daces svarīgākā kvalifikācija ir kopā būšana ar sērotājiem draudzēs, slimnīcās, hospisos un citos kontekstos, kā arī pašas dzīves zaudējumu un sērošanas pieredze. Viņa ir atgriezusies uz dzīvi Latvijā un strādā nesen dibinātajā hospisā kā kapelāne un sērošanas speciāliste. Dace ir ieguvusi sertifikāciju Sērošanas Dziedināšanas Metodē (Grief Recovery Method, ASV) un izmanto to kā svarīgu instrumentu savā darbā.

Dace saka, ka starp mums nav neviena, kam dzīve nebūtu sagādājusi zaudējumus, tāpēc IKVIENS ir sērotājs. Viņa strādā individuāli ar ikvienu, kuru ir skārušas dzīves pārmaiņas un neziņa, ko iesākt ar pretrunu pilnajām sajūtām pēc tuvinieka nāves, laulības šķiršanas vai attiecību izbeigšanās, darba zaudējuma vai karjeras maiņām, tāpat ar pārmaiņām ticības pieredzē, drošības sajūtās un veselības jomā. Dace pati dalās, ka viņas nesenais zaudējums, kas pārsteidzis ar savu emocionālo intensitāti, ir bijušas atvadas no mīļās kaķenes.

Sēru dziedināšanas metode ir palīdzējusi pašai Dacei un daudziem cilvēkiem visā pasaulē atstāt savas sāpes (ne atmiņas) pagātnē. Dace pielieto šo metodi un arī citas savas zināšanas un pieredzi, lai ikvienam būtu iespeja integrēt zaudējumu nesenā vai senā pagātnē. Darbs kopā ar Daci parasti sastāv no 6-8 sesijām, tomēr tas var būt arī ilgāks darbs pēc abpusējas vienošanās.

Daces Zušmanes pieņemšanas laiks Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns būs pirmdienu vakari 17:00-20:00.
Lūdzam sazināties ar Daci, lai vienotos par konkrētiem tikšanās laikiem, rakstot uz e-pastu: dziedinisavusirdi@gmail.com vai sūtot īsziņu uz: 28955525.

Konsultācijas ilgums 60-75 min.
Samaksa: 40 EUR

Dace Zušmane


Profesionāla kapelāne, "Sērošanas dziedināšanas metodes" speciāliste.……