Kontemplācijas dienas “Gaidot Ziemassvētkus”

Kontemplācijas dienās dalībnieki tiek aicināti visu laiku un uzmanību veltīt meditācijai, iekšējā klusuma vairošanai un sevis iepazīšanai. Viens no šī gadsimta lielākajiem kristīgajiem skolotājiem Ričards Rors ir teicis, ka “Ir tikai viens jautājums, uz kuru jums noteikti jāzin atbilde: “Kas es esmu?”

​Kontemplācijas dienu galvenā tēma “Gaidot Ziemassvētkus” tiks caurvīta ar īsiem impulsiem no Ričarda Rora grāmatas ar tieši tādu pašu nosaukumu: “Gaidot Ziemassvētkus”. Tātad šajās dienās, paralēli intensīvai klusuma un centrēšanās praktizēšanai, mums būs iespēja, caur Ričarda Rora dziļajiem tekstiem ienirt kristīgajā skatījumā uz cilvēku un Ziemassvētku vēsti. Precīzu dienas kārtību lūdzu skatīt zemāk.

Kopējais meditācijs laiks šajās dienās 4.5 h.

​Kam piemērota
Šajās kontemplācijas dienās aicināti piedalīties cilvēki pat ar nelielu meditācijas pieredzi. Šī būs iespēja iegūt dziļāku meditācijas pieredzi un spēcīgāku impulsu, lai uzsāktu vai turpinātu savu ikdienas praksi.

​Norises laiks un vieta
Piektdien, 10.12. no plkst. 18.00 līdz 21.00
Sestdien, 11.12. no plkst. 8.00 līdz 17.00

Centrs cilvēka izaugsmei Torņakalns, Torņakalna ielā 5, Rīgā

​Izmaksas
Dalības maksa vienam dalībniekam: EUR 81.00

Kontemplācijas dienas vadīs:

Inese Strante
Lassala kontemplācijas skolas “VIA Integralis” (Šveice/Latvija) sertificēta kontemplācijas skolotāja. “Klusuma Skolas” dibinātāja, Montesori pedagoģe

Ivo Strante
Lassala kontemplācijas skolas “VIA Integralis” (Šveice/Latvija) sertificēts kontemplācijas skolotājs. “Klusuma skolas” dibinātājs. “Mindful Schools” (ASV) sertificēts apzinātības skolotājs bērniem un jauniešiem

​Pasākuma organizators: KLUSUMA SKOLA

Pieteikties

Nothing found.