Gongu meditācijas vakars Pirmslieldienu nedēļā „Izskalot dvēseli”

Aicinām uz gongu meditācijas vakaru „Izskalot dvēseli” Lindas Straumes vadībā, kas notiks š.g. 29.martā notiks plkst. 18.30 – 20.30 Centrā cilvēka izaugsmei Torņakalns, Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Pavasarī, kad atkal sajūtam, kā mūsos sakustas radošā enerģija un dzīvības spēks tiecas mūs aizvest tālāk un dziļāk par mūsu pašu priekšstatiem, pienāk arī ‘dvēseles talkas’ reize, iekšēja nepieciešamība izskaloties no liekā un atvadīties no tā, ko esam pārauguši, kas cenšas mūs savažot un traucē savi apzināties kā radošā Visuma dzīvu, pulsējošu daļu.

Iegremdēšanās gongu, skanošo trauku un citu vibroakustisko instrumentu skaņu viļņos un vibrācijās palīdz atlaist prāta un priekšstatu kontroli pār mūsu uztveri un atbrīvoties no nosprostojumiem dažādos līmeņos, tās atmodina cilvēka iekšējās rezerves un veseluma apziņu, un veicina visu sistēmu pašdziedināšanās un pašatjaunošanās spējas.

Ļaujoties gongu un citu intuitīvo instrumentu pavadībai, katram ir iespēja doties arvien dziļākā ceļojumā uz savu iekšējo centru, kura laikā harmonizējas abas smadzeņu puslodes, stabilizējas nervu sistēma, aktivizējas jūtu centri, tiek atmodināts radošais potenciāls.

Lai ķermenis varētu pilnīgi atslābināties, gongu meditācija parasti notiek guļus. Lūgums līdzi ņemt paklājiņu (jo biezāks, jo labāks!), pledu, ar ko apsegties, un nelielu spilventiņu pagalvim. Ja ir kādi veselības ierobežojumi, meditācijas laikā iespējams arī palikt sēdus.

Gongu meditāciju vada Gongu meditācijas skolotāja, gongu meistare Linda Straume.

Nodarbības paredzētas cilvēkiem ar un bez pieredzes gongu meditācijā.

Nodarbību vadītāja – gongu meistare Linda Straume ir Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, tulkotāja, lektore kultūrvēstures un kultūru saskarsmes jomā. Linda ir Latvijas Sv.Jēkaba ceļa asociācijas (Camino Latvia) locekle, vairāk nekā 20 gadus vada svētceļojumus un tematiskus retrītus.  Lindai ir daudzu gadu meditācijas pieredze. Gongu spēli apguvusi pie gongu lielmeistara Dona Konro (Don Conreaux , ASV), Alicijas un Ričarda Eiliakas (Lietuva), meistarklasēs Vācijā. Vada gongu meditācijas un peldes gongu skaņās.

Dalības maksa vienā nodarbībā vienam dalībniekam: EUR 25.00
Rīgas Lutera draudzes locekļiem: EUR 22.50

Nodarbības notiek Centrā Cilvēka Izaugsmei Torņakalns, Torņakalna ielā 5, Rīgā.
Reģistrēties

Linda Straume


Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, tulkotāja, lektore. Gongu…