Atbalsta grupa Zvaigžņu bērnu vecākiem

Atbalsta grupa Zvaigžņu bērnu vecākiem
KAS IR ATBALSTA GRUPA:
Atbalsta grupā mēs paejam Jums līdzi kādā sērošanas ceļa posmā, tomēr tas nenozīmē atņemt Jums atbildību pašam aktīvi šo ceļu iet un pašam arī izlemt, kas Jums šajā ceļā ir labs un palīdzošs un kas nē. Neviens cilvēks Jūs nevar nest uz saviem pleciem, jo tikai tā Jūs iemācīsies staigāt šo ceļu pats – bez citu palīdzības. Atbalsta grupa ir mazie atbalsta papildritenīši Jūsu sēru ceļa “velosipēdam”, kas palīdz Jums iemācīties noturēt līdzsvaru un vienā brīdī mīties uz priekšu pašam – savā ātrumā, savā virzienā, savā noskaņā.Atbalsta grupa var Jums palīdzēt nenoslēgties, palikt atvērtiem un sēras piedzīvot tā, kas arī sēras ir – dziedināšanas process, kas visu apgriež kājām gaisā un uzdod jautājumus, kurus tikai Jūs pats varat atbildēt. Jo tikai Jūs varat sajust to, kas patiešām palīdz no šīs dziļās krīzes atrast ceļu atpakaļ dzīvē un vēlāk uztaustīt jaunu – sava paša ceļu.

Atbalsta grupas vadītāji: Rīgas Lutera draudzes mācītājs un kapelāns Linards Rozentāls un Zvaigžņu bērnu mamma, Vecāku mājas brīvprātīgā un teoloģe Aira Līcīte.

GRUPAS NORISE:
4 nodarbības notiks attālināti Zoom platformā –
pirmdien, 13.novembrī, 18.00-20.00;
otrdien, 21.novembrī, 18.00-20.00;
pirmdien, 27.novembrī, 18.00-20.00;
pirmdien, 4.decembrī, 18.00-20.00.

Atbalsta grupas noslēdzošā nodarbība notiks klātienē svētdien, 10.decembrī 16.00-19.00 Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 5, Rīgā.
Šajā nodarbībā tiks apgūtas dažādas praktiskas metodes, kas var palīdzēt sērošanas laikā. Nodarbības beigās 19.00 tiks aizdegtas svecītes bērnu piemiņai, jo 10.decembris (otrā decembra svētdiena) visā pasaulē ir Bērnu piemiņas diena. Jau daudzus gadus šajā dienā sērojošie vecāki visā pasaulē katrs savā laika zonā 19.00 iededz svecītes bērnu piemiņai – tādā veidā šo mazo gaismiņu ceļš diennakts laikā apvijas apkārt zemeslodei…
Dalībnieku skaits šajā atbalsta grupā – 10.
Pieteikties

Linards Rozentāls


Rīgas Lutera draudzes mācītājs, Latvijas Profesionālo veselības aprūpes…